Chladírenské a mrazírenské dveře

Dveře dodáváme ve dvou verzích:
 - dveře v sendvičovém provedení - dveřní panel je vyplněný polyuretanovou pěnou vstřikovanou pod vysokým talek.Obložení je zhotoveno z nerezového plechu odolného vůči kyselinám, ocelové oboustranně pozinkované plechy lakované podle palety RAL (RAL 9010 standart), nebo polyesterového laminátu Pecolit.
dveře zhotovené ze sendvičové desky s polyuretanovým jádrem -  opláštěné je vyrobeno z oboustranně pozinkovaného plechu lakovaného podle palety RAL (RAL 9010 standart). Plech je pokryt organickými ochranými povlaky, odolný vůči korozi.

Dveře v sendvičovém provedení:

- DRU univerzální rozevírací dveře 
- DRK otočné dveře do chladíren a mrazíren
- DPK posuvné dveře do chladíren a mrazíren
- DPKG posuvné plynotěsné dveře
- DW kyvadlové dveře

Dveře zhotovené ze sendvičové desky s polyuretanovým jádrem

- DR-ECO  otočné dveře do chladíren
- DRS  otočné dveře do chladíren a mrazíren
- DPS  posuvné dveře standart do chladíren a mrazíren
- DPSG  posuvné plynotěsné dveře standart
 

Výroba dveří je přizpůsobena nestandartním objednávkám uzpůsobené individuálním potřebám zákazníka.  Naše dveře mají hygienický atest, díky němuž je lze používat v objektech potřevinářského a gastronomického průmyslu, velkoobchodech, skladech, chladírnách, mrazírnách, obchodech, supermarketech, hospodářských a společenských prostorech, komunikačních spojeních a závodech zpracovávající maso a mléko. 

Více na www.chladirenskedvere.cz

 

Obrázky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace