Hliníkové krytiny

Námi dodávané hliníkové střešní krytiny se vyrábějí z nejkvalitnější slitin hliníku na trhu. Jakostí spadají do nejvyšší třídy EXCELENT. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin ze slitiny hliníku nejvyšší kvality. Těmito produkty vycházíme vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouho životností a extrémní  odolností. 

Hlavní složkou je  hliník (neboli aluminium). Součástí slitiny jsou také hořčík a mangan. Všechny tři prvkyspolečně vytvářejí materiál s výbornými parametry pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům a korozi. Povrchová úprava v tloušťce 25 μm je bázi matného polyesteru.
Hmotnost krytiny je pouze 2 kg/m
2.

Dodáváme hliníkové střešní krytiny  Grande a Roof v oblíbené červené, černé, šedé a hnědé barvě.

alumat-barvy
 
Na tyto hliníkové krytiny je poskytována záruka 40 let.
 

Při instalaci krytiny z hliníkových materiálu se k dřevěnému podkladu kotví nerezovými samovrtnými šrouby do dřeva SDT-INOX s hliníkovou podložkou. Kotvení krytiny k ocelovému podkladu není vhodné. Jednotlivé pásy krytiny se mezi sebou ukotvují POP nýty.

Základní klempířské doplňky v hliníkovém provedení:
alumat-hrebenacalumat-zavetrna-listaalumat-okapni-plechalumat-uzlabialumat-oplechovanialumat-celoalumat-svitkyalumat-nyty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace