Střešní krytina GRANDE

Základní údaje produktu

Krytina Grande je moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství příznivců. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.

Využití střešní krytiny SATJAM Grande
 

novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech vč. rekonstrukcí v historické zástavbě

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu Grande

 
Nízká hmotnost a špičkový design
až 10x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Ve spojení s některými barvami je tato střešní krytina téměř k nerozeznání od klasických střešních tašek.
Široká nabídka barev a povrchových úprav umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.
 
Vysoká kvalita materiálu
vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a dalších.
 
Dlouhá životnost
Až 60 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 30 let.
 
Servis a poradenství
zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
 
Střešní systém
aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou také ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému Niagara.
SATJAM Grande 2.jpg
 
Technické údaje
Lehké střešní krytiny  Grande jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Střešní krytinu vyrábíme ve dvou délkových provedeních Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Minimální sklon střechy je 10°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. O montáži krytiny naleznete více informací v montážním návodu.

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina  Grande opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.
 
 
Druhy provedení střešní krytiny SATJAM Grande
 
  Prodejní název A
Celková šířka
mm
B
Stavební šířka
mm
C
Délka tašky
mm
D
Výška odskoku
mm
  GP GRANDE PLUS 1173 1100 350 20
GPL GRANDE PLUS LONG 1173 1100 400 20


 

TIP: Hledáte alternativu k engobovaným taškám? Střešní krytina Grande v úpravě satpur 50 ve višňové, černé nebo hnědé barvě splní vaše očekávání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace