Střešní krytina ROOF

Základní údaje produktu

Krytina Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

Využití střešní krytiny  Roof
rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu Roof
 
Nízká hmotnost
až 10x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.
 
Vysoká kvalita materiálu
vstupní materiál je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a další.
Široká nabídka barev a povrchových úprav umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.
 
Dlouhá životnost
až 60 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 30 let.
 
Servis a poradenství
zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.
 
Střešní systém
aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiélu, těsnění a pásek a také okapového systému Niagára.
goraszka_2.jpg
 
Technické údaje
Lehké střešní krytiny Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii lze u této krytiny měnit délku i výšku vlny, tak, že ji lze přizpůsobit laťování nebo estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Minimální sklon střechy je 13°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina Roof opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.
Druhy provedení střešní krytiny SATJAM Roof Classic
 
Symbol Prodejní název A
Celková šířka
mm
B
Stavební šířka
mm
C
Délka tašky
mm
D
Výška odskoku
mm
SC CLASSIC 1185 1100 350 15
SCP CLASSIC PLUS 1185 1100 350 23
SN NORDIC 1185 1100 400 15
SNP NORDIC PLUS 1185 1100 400 23
SS SPECIAL 1185 1100 270-450 15
SSP SPECIAL PLUS 1185 1100 270-450 23


 

TIP: Novinka v matných barvách – cihlová, v našich barevnících označená jako RR 750, se mimořádně hodí ke krytině  Roof. Střecha v tomto provedení je téměř k nerozeznání od klasických pálených tašek.

  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace